אנו מייצגים תביעות בגין רשלנות רפואית, מקצועית, בוררויות, ליטיגציה ועוד

משרדנו נחשב להיות בין המשרדים המובילים בארץ בתחומי הרשלנות הרפואית, תאונות הדרכים,
תחום הנזיקין על רבדיו השונים וכן בתחומי הביטוח השונים. השותפים ועורכי הדין במשרד מטפלים ומעניקים ייעוץ משפטי הדוק ומסור ללקוחות המשרד, כאשר מאחוריהם שנים רבות של פעילות משפטית ענפה בתחומים שונים אשר הקנתה להם ניסיון עשיר ומוניטין רב. השתלבותו של המשרד בתחומים הרבים עליהם נמנה עולם הביטוח, מקנה לנו יכולת לתת מענה מקצועי מקיף ללקוחותינו בכל אחד ואחד מתחומים אלה.

על לקוחות המשרד מנויים גורמים פרטיים, חברות, תאגידים וגופים מסחריים כאחד. כך למשל ניתן למצוא בין לקוחותינו תובעים אשר הגשנו בשמם תביעות אשר עילתן נוגעות לנושא רשלנות רפואית בהריון על שלביו השונים, ותביעות רשלנות רפואית בלידה עצמה. תביעות בגין רשלנות אשר גרמה לנזקים במסגרת ניתוחים שונים, במהלך טיפולים רפואיים וכן, תביעות בגין נזקי גוף של תובעים אשר נפגעו בתאונות דרכים ובתאונות עבודה לסוגיהן.

בין לקוחותינו, כאמור, מנויים חברות, מוסדות, תאגידים וגופים שונים אשר מיוצגים על ידי המשרד בתביעות בגין נזקי רכוש ונזקי גוף ומאידך, חברות ביטוח ישראליות מובילות כמו גם מבטחי משנה זרים ועוד.

קשריו ההדוקים והמיוחדים של המשרד עם גורמי מפתח בתחומי הביטוח, עם מומחים רפואיים מובילים רבים בשלל התחומים המרכיבים את עולם הרפואה, כל אלו מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו שירות וטיפול מקצועי, אישי והדוק כאחד.

עורכי הדין במשרד עוסקים רבות בליטיגציה על רבדיה השונים ובכלל זאת בליטיגציה אזרחית ומסחרית, בייצוג חברות, תאגידים וגופים מוסדיים בוררויות וגישורים וכד'. בין השירותים הנוספים אשר מוענקים ללקוחות משרדנו ניתן למצוא ייעוץ משפטי נרחב בתחום המשפט המסחרי ובכלל זאת, עריכת הסכמים וטיפול שוטף בחברות, שותפויות, עמותות וכד'.

זליכוב, בן-דן ושות', עורכי דין ונוטריונים

רחוב המנופים 2, בניין Sea view, הרצליה פיתוח
משרד: 07.23934998 פקס: 09.9711122
zelichov@zelichov.co.il

משרד עו"ד רשלנות רפואית ומקצועית