חיים זליכוב בוררות

עו"ד חיים זליכוב, יליד 1949, ישראל

בעל תואר ראשון במשפטים מן האוניברסיטה העברית בירושלים.

הצטרף כחבר בלשכת עורכי הדין בישראל בשנת 1975.

מתמחה בדיני ביטוח, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תביעות נזיקין, אחריות מקצועית ומשפט מסחרי.

עו"ד זליכוב מעורב בטיפול אינטנסיבי של מאות תביעות בתחום הרשלנות הרפואית, חבויות ותאונות דרכים. הוא מייצג חברות ביטוח מובילות כ"מגדל", "כלל" ו"מנורה" וכן ייצג את "אבנר – איגוד ביטוח לנפגעי רכב" ואת "קרנית – קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים". עורך דין זליכוב מייצג שורה של מבטחי משנה בעולם בהליכים משפטיים ובכללם Munich-Re, AIG, Assicurazioni Generali ועוד.

עו"ד זליכוב משמש במשך שנים רבות כיועץ משפטי ל- Medical Defense Union ובעבר ל-Medical Consultants International (MCI) Ltd. והרצה במבחר תחומי הרפואה המשפטית מטעם ה- Medical Risk Management (MRM) Ltd..

עו"ד זליכוב התמחה במשך שנים בענפים השונים של המשפט הרפואי, וייצג רופאים ומוסדות בתביעות של רשלנות רפואית. עו"ד זליכוב מתמחה ברשלנות רפואית, דיני ביטוח, תאונות דרכים כמו גם הליכים בעלי אופי עסקי-מסחרי.

עו"ד זליכוב, מייצג בתי חולים, קופות חולים ורופאים, וכן תובעים בתחום הרשלנות הרפואית ותאונות הדרכים, והוא נחשב לאחד מעורכי הדין הבולטים בתחום זה בישראל.

עו"ד זליכוב נחשב לאחד מהליטיגטורים הבולטים בישראל והוא נבחר על ידי ה- European Legal Experts Publication כאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום ה- Litigation and Arbitration.

בשנים האחרונות מונה עו"ד זליכוב לשמש כיועץ משפטי חיצוני לענייני נזיקין של יו"ר הוועדה לאנרגיה אטומית. במסגרת זו הוא מלווה באופן הדוק את הטיפול בעשרות תביעות נזקי גוף שהוגשו על ידי עובדי הכור הגרעיני בדימונה ובנחל שורק.

עו"ד זליכוב הרצה על רשלנות רפואית בפקולטה לרפואה ולרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב והוא מרצה בתחום זה באוניברסיטה העברית בירושלים (הדסה), מרצה הרצאות אורח בדיני נזיקין במסגרת לשכת עורכי הדין בישראל והשתלמויות שופטים, ומשמש רבות כבורר ומגשר מוסמך במחלוקות עסקיות, בהתדיינויות ביטוחיות ונזיקיות ובתחום הרשלנות הרפואית. הוא חבר באגודה לרפואה ומשפט בישראל ושימש כיו"ר מועצת הנשיאים של האגודה העולמית לרפואה ומשפט.

דואר אלקטרוני: chaim@zelichov.co.il

כתיבת תגובה