משרדנו עוסק במשפט מסחרי, דיני חברות וחוזים

 

פעילות המשרד בתחומים אלה כוללת ליווי, ייעוץ וסיוע משפטי ללקוחות מסחריים, ובכלל זה, תכנון עסקאות, עריכת חוזים, ייעוץ מסחרי, הסכמים בינלאומיים ייצוג בפני רשויות ועוד.

משפט מסחרי, דיני חברות וחוזים
משפט מסחרי, דיני חברות וחוזים

משרדנו עוסק בייצוג משפטי של לקוחות ישראליים ובינלאומיים כאחד, במסגרת זו, מייצג המשרד חברות ביטוח, חברות תעשייתיות, חברות בניה ותשתיות, חברות סחר בינלאומי ועוד.

בין לקוחותינו המסחריים נמנים סטאר תעשיות בניה – שותפות שהוקמה בשנת 1991, על ידי מפעלי תובלה בע"מ, ארא חברה לבנין והנדסה ודנירקו בע"מ, שותפות זו עוסקת, בין היתר, בשינוע מגוון של מוצרים אשר ביניהם אגרגטים מחצבים ועוד. משרדנו טיפל בכל מערכות ההתקשרויות של סטאר תעשיות בניה במתן ייצוג וטיפול משפטי שוטף לשותפות זו מאז הקמתה.

משרדנו מייצג את חברת לוגכים העוסקת באספקת תשומות חקלאיות ותעשייתיות ברחבי מזרח אירופה ובמזרח אסיה. משרדנו מלווה את חברת לוגכים בעריכת חוזים .בינלאומיים, בייצוג בפני ערכאות שיפוטיות ובטיפול מלא ושוטף של כל ענייני החברה, משרדנו מלווה את פעילותה המשפטית של א.ר.א. חברה להנדסה ובנין בע"מ העוסקת בבנייה וניהול פרויקטים בתחום הבניה והתשתיות. במסגרת זו מטפל משרדנו. במיזמים משותפים של החברה, התקשרויות עסקיות, טיפול משפטי שוטף ועוד.